У нас постійно запитують

Скільки коштує заміна замків?

Універсальної відповіді на це питання немає, оскільки всі випадки індивідуальні. Загальна сума послуг розраховується в залежності від типу і якості замкової конструкції, виду дверей, загалом робіт. Ви можете проконсультуватися з нами по телефону, залишивши заявку або зателефонувавши. На сайті представлені орієнтовні ціни.

Чи є гарантії на надані послуги?

На всі роботи надається гарантія від півроку до 3-х років в залежності від індивідуальних особливостей робіт. Незважаючи на це, ми намагаємося робити роботи максимально якісно, ​​щоб потім нам не доводилося переробляти, а вам - терпіти незручності.

Скільки за часом триває процес заміни / встановлення?

Все залежить від індивідуального випадку, якщо розглядати в цілому, тимчасові витрати стартують від півгодини і закінчуються кількома годинами. У нас працюють висококласні професіонали, тому ви можете бути впевнені в тому, що проблема буде вирішена фактично відразу ж.

Наскільки надійні ваші послуги?

Кожен наш клієнт може бути на 100% впевнений в надійності і високій якості робіт. Ми користуємося інструментами і матеріалами тільки від перевірених виробників. Серед всіх асортиментних позицій клієнти зможуть вибрати бюджетні і більш дорогі варіанти. Весь асортимент володіє надійними характеристиками, а на всі деталі надається гарантія.

Як ви доставляєте товар вашим клієнтам?

Доставка замків MUL-T-LOCK | ABLOY та циліндрів MUL-T-LOCK | ABLOY, а також іншої продукції (ROSTEX, RYOBI, SANTOS) здійснюється по Україні за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта"

В яких районах Києва та області ви надаєте послуги?

Послуги: - Установка додаткового замка - Установка Smart замків - Установка циліндрів CLIQ - Заміна циліндра в замку - Всановлення дверних дотягувачів - Заміна/установка дверних замків Які вимагають виїзд майстра на об'єкт ми надаємо в межах Києва та в сусідніх містах-районах: Вишневе, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та подібні. Товар ми відправляємо сервісом доставки "Нова Пошта" по всій Україні.

Скажіть, що краще, хороші замки або сигналізація?

А "Хто сильніший: слон чи кит" ? Ідеально підійти комплексно-надійні замки + сигналізація. Інформація для роздумів.

Сигналізація захищає Ваше житло і майно (поряд з дверима і замками), коли Ви йдете з дому.

Вночі, коли Ви спите, сигналізація також спить разом з Вами. Можна сказати, що коли Ви перебуваєте в квартирі, у Вас немає сигналізації, тому що, зайшовши в будинок, Ви відключаєте її.

Причому тут ніч?
Поцікавтеся, скільки квартирних крадіжок відбувається вночі в присутності сплячих господарів. У нашій практиці траплялося чимало потерпілих від нічних «візитерів».

Замовити послугу від ``Замки та Сервіс``


  Заміна та установка замків в Києві та області від “Замки та Сервіс”

  Як часто ви задумувались над тим, наскільки надійна система безпеки вашого дому, квартири, гаражу чи дачі за 10-бальною шкалою? Попередивши очевидну відповідь, ми готові самостійно зробити висновок – якщо встановлення та заміна замків виконувалися майстром-аматором, а сам пристрій був придбаний у найближчій торговій лавці, навіть «трійку» можна поставити з великою натяжкою.

  Саме з такими ситуаціями доволі часто зустрічаються спеціалісти сервісного центру Abloy в Києві, компанії “Замки та Сервіс”. Уже під час першого візиту експерт виявляє проблему: найчастіше це низькоякісні личинки, підробки оригінальної продукції, наприклад бронекладки для циліндру без назви і, звісно, некваліфіковане та неякісне встановлення. Чим загрожує така економія, говорити не варто – це, перш за все безпека ваших близьких, вашого майна та вас.

  Мультисервіс від “Замки та Сервіс”: 11 послуг для клієнтів компанії

  1. Заміна замків. Планова та екстрена, використання оригінальних товарів та адаптація пропозиції для вашого бюджету та задач, які необхідно вирішити.
  2. Заміна циліндру у замку. Заміна основного циліндру при поганій роботі, втраті ключів, викраденні або недостатньому рівні секретності.
  3. Встановлення, заміна циліндру Mul-t-Lock Cliq та Abloy Protec2 Cliq. Передові технології безпеки, засновані на основі високо секретних циліндрів для максимальної безпеки та захисту житла від несанкціонованого доступу.
  4. Встановлення Smart-замків. Принципово новий, інноваційний рівень контролю доступу за допомогою смарт-додатку, сканеру обличчя, біометричних даних.
  5. Монтаж замків у двері (додаткових). Вигідне рішення для посилення рівня безпеки вихідних дверей. Функція страховки, попередження злому, комфорту використання дверей.
  6. Встановлення захисної фурнітури для циліндру. Монтаж бронекладок для замків будь-якої конфігурації. Надійний захист від злому.
  7. Встановлення сейфів. Оригінальні продукти від брендів, що заслуговують на вашу увагу. Консультація, декілька пропозицій згідно бюджету та вимог, доставка та монтаж.
  8. Монтаж дотягувачів дверей. Відмінне рішення для прохідної зони: економія ресурсів для обігріву та охолодження, продовження строку служби та естетики дверей, а також фурнітури та замкового механізму.
  9. Встановлення вхідних дверей в Києві. Якісний монтаж із гарантією, бережливе та акуратне поводження з вашою оселею, прибирання робочого місця після завершення процесу встановлення.
  10.  Встановлення та заміна замків воріт та брам. Підбір та монтаж оптимальної системи, залежно від ваги та типу конструкції. Забезпечення безпеки придомової території.
  11.  Вріз та встановлення замків для гаражу. Надійні конструкції, що витримують серйозні механічні навантаження та стійкі до перепадів температур, без промерзання та ризику злому.

   

  Чому важливо звертатися до професіоналів: ремарка від команди “Замки та Сервіс”

  На всі роботи та реалізовану продукцію кожен клієнт отримує офіційну гарантію. Всі заявки на послуги приймаються на сайті цілодобово та проходять обробку менеджерами протягом декількох хвилин. Ми не нав’язуємо, ми рекомендуємо, опираючись на якість, надійність та авторитет виробників і нашу обізнаність ринку.

  Абсолютно прозорі умови, дотримання технічних регламентів та грамотна технічна підтримка при необхідності – з турботою про Вашу безпеку, команда “Замки та Сервіс”.