Установка Smart замків

Виїзд майстра на консультацію 150 – 300 грн.
Установка Смарт замків 750 – 2500 грн.
Смарт замки (бездротове підключення) от 4800 грн.

* Ціни вказані для довідки. Кінцеві ціни уточнюйте у менеджерів.

Бажаєте вирішити проблему втрати ключів для себе та близьких назавжди? Замкнути двері так, щоб не було видно замка на них? Відчинити двері без використання ключа?

Кількість розумних рішень для управління за допомогою смартфону з кожним днем зростає, дверні замки також не лишаються осторонь прогресу. Сьогодні зустріти електронний замок у дверях все ще незвично для нашого споживача, але це не означає, що ви повинні обмежувати себе. Станьте одним з перших, встановіть електронний замок у двері.

Основними перевагами електронних замків є відсутність ключа. Відкрити та закрити двері можна за допомогою смартфону або додаткових аксесуарів (у кожного виробника замків вони свої). Для правильного вибору електронного замка необхідно розуміти в яких умовах він буде використовуватись та які функції має виконувати. Вибір смарт замка розділяє пропозицію на дві категорії: розумний замок, як механізм основного замикання дверей; розумний замок прихованого монтажу, як додатковий механізм замикання дверей. “Замки та Сервіс” може запропонувати різні варіанти розумних замків, головне щоб клієнт знав чого саме він хоче.

Ми вже маємо лідерів серед доступних в Україні варіантів розумних замків: ці два замки здатні працювати автономно від батареї та не потребують прокладення кабелю та можуть бути встановлені на 90% дверей. Компанія “Замки та Сервіс” пропонує придбати замок Entr Mul-t-Lock або замок Seven Lock та замовити його монтаж на найбільш привабливих умовах. Зв‘яжіться з нами та отримайте кваліфікаційну консультацію та відповіді на всі питання!

Як працює електромеханічний замок Entr Mul-t-Lock, функціональні відмінності від стандартних механізмів:

• біомертія пальця (відбиток)
• Цифровий код
• Додаток на мобільному пристрої
• Брелок із Bluetooth
• Контроль за допомогою смарт додатку і видача електронних ключів

Як працює електромеханічний замок від Seven Lock, функціональні відмінності від стандартних механізмів:

• Електронна карта
• Цифровий код
• Додаток на мобільному пристрої
• Контроль за допомогою смарт додатку та видача електронних ключів

Електромеханічний замок Entr та електромеханічний замок Seven Lock це універсальна система, встановлення якої є оптимальним як для офісних приміщень так і для стандартних квартир та приватного сектору. Замок може бути, як самостійним, так і додатковим замикаючим елементом вхідних або міжкімнатних дверей.

Locksmith тримає руку на пульсі та стежить за постійним технологічним прогресом. Придбайте електромеханічний замок Mult-Lock Entr або Seven Lock у Києві та встановіть його з офіційною гарантією від виробника саме у компанії “Замки та Сервіс”.

Хочете замовити послугу установка Smart замків?