Дозвольте представитись - Замки та Сервіс

Ми пропонуємо вам найбільш надійні та технічно сучасні продукти, доступні сьогодні від найкращих брендів у галузі безпеки приватних та корпоративних об’єктів.

Ми, у “Замки та Сервіс” маємо багаторічний досвід у забезпеченні безпеки квартир і будинків. Ми рекомендуємо і встановлюємо своїм клієнтам тільки надійну і якісну продукцію від перевірених виробників, таких як: MUL-T-LOCK, ABLOY, ROSTEX, KESO, RYOBI, NEMEF, SANTOS та інші.

Якщо ви власник бізнесу або тільки плануєте відкрити бізнес важливо подумати про безпеку. Ми, у “Замки та Сервіс”, маємо досвід та знання з інтеграції різного роду систем безпеки у бізнес структуру. У нас можна отримати професійну консультацію та замовити повний пакет послуг від підбору обладнання до введення в експлуатацію.

“Замки та Сервіс” – це ресурс для тих, кому цікава безпека та надійні рішення для замикання будь-якого об’єкта. Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених виробників, які вже давно зарекомендували себе на ринку.

Для нас важливо, щоб Ви, як клієнт, отримали в користування виключно якісний продукт з можливістю професійного монтажу та гарантією.
Виробники, з якими Ми працюємо, входять в концерн: ASSA ABLOY GROUP.

ASSA ABLOY є інноваційним постачальником комплексних рішень для замикання дверей. Глобальний підхід до розробки і випуску нового продукту, завжди гарантує хороші результати. ASSA ABLOY дає можливість клієнту поліпшити безпеку своїх об’єктів і жити спокійно, контролюючи всі процеси.

Ми пропонуємо наступні види послуг:
Заміна циліндра в замку
Установка додаткового замка
Установка Smart замків
Установка циліндрів CLIQ
Всановлення дотягувачів
Заміна дверних замків

Наші кваліфіковані фахівці запропонують Вам оптимальне рішення Вашої проблеми. Допоможуть вибрати продукцію, яка відповідатиме сучасним вимогам безпеки, виходячи з Ваших побажань і фінансових можливостей, враховуючи конструктивні особливості саме Вашої двері.

Ми робимо установку як стандартних замків, так і замків підвищеної секретності.
В асортименті є всі системи замків – сувальдні, циліндрові, дискові, рейкові, а також всі типи замків – врізні, вкладні, накладні різних ступенів секретності і взламостійкості.

Для офісів і організацій ми пропонуємо установку кодових замків. Рекомендуємо для підвищення безпеки і дотримання трудової дисципліни співробітників, зробити установку відеоспостереження.

Гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Зателефонуйте нашим фахівцям за тел. +38(097) 173-24-24 чи напишіть нам на пошту sales@zamki-servis.com.ua і ми проконсультуємо Вас, який замок краще встановити на Ваші двері, з огляду на її технічні особливості, ми проконсультуємо Вас з приводу домофонів, фурнітури та інших робіт, які допоможуть прикрасити і убезпечити Ваш будинок. Наші майстри завжди допоможуть підібрати Вам оптимальне рішення відповідне найвищим вимогам.

Технічна експертиза

Технологічні рішення мають цінність лише, коли її правильно застосовують та встановлюють

Комплексні рішення

Ми пропонуємо широкий спектр сучасних товарів та послуг для вирішення проблем безпеки майна

Технічна підтримка

Ми не просто продаємо найкращі товари: MUL-T-LOCK | ABLOY | ROSTEX, ми також їх встановлюємо.
1466

Покупців

100 %

Щасливих Клієнтів

5 +

Років Досвіду

260

Реалізованих Проєкта

Ми працюємо з такими брендами

  • mul t lock logo 1 - Максим
  • abloy logo 1 - Максим
  • ryobi logo 1 - Максим
  • rostex logo 1 - Максим
  • keso logo - Максим
  • rosslare 1 - Максим
  • nemef 1 - Максим
  • santos logo 1 - Максим
  • yli logo 1 - Максим