У нас постійно запитують

Скільки коштує заміна замків?

Універсальної відповіді на це питання немає, оскільки всі випадки індивідуальні. Загальна сума послуг розраховується в залежності від типу і якості замкової конструкції, виду дверей, загалом робіт. Ви можете проконсультуватися з нами по телефону, залишивши заявку або зателефонувавши. На сайті представлені орієнтовні ціни.

Чи є гарантії на надані послуги?

На всі роботи надається гарантія від півроку до 3-х років в залежності від індивідуальних особливостей робіт. Незважаючи на це, ми намагаємося робити роботи максимально якісно, ​​щоб потім нам не доводилося переробляти, а вам - терпіти незручності.

Скільки за часом триває процес заміни / встановлення?

Все залежить від індивідуального випадку, якщо розглядати в цілому, тимчасові витрати стартують від півгодини і закінчуються кількома годинами. У нас працюють висококласні професіонали, тому ви можете бути впевнені в тому, що проблема буде вирішена фактично відразу ж.

Наскільки надійні ваші послуги?

Кожен наш клієнт може бути на 100% впевнений в надійності і високій якості робіт. Ми користуємося інструментами і матеріалами тільки від перевірених виробників. Серед всіх асортиментних позицій клієнти зможуть вибрати бюджетні і більш дорогі варіанти. Весь асортимент володіє надійними характеристиками, а на всі деталі надається гарантія.

Як ви доставляєте товар вашим клієнтам?

Доставка замків MUL-T-LOCK | ABLOY та циліндрів MUL-T-LOCK | ABLOY, а також іншої продукції (ROSTEX, RYOBI, SANTOS) здійснюється по Україні за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта"

В яких районах Києва та області ви надаєте послуги?

Послуги: - Установка додаткового замка - Установка Smart замків - Установка циліндрів CLIQ - Заміна циліндра в замку - Всановлення дверних дотягувачів - Заміна/установка дверних замків Які вимагають виїзд майстра на об'єкт ми надаємо в межах Києва та в сусідніх містах-районах: Вишневе, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та подібні. Товар ми відправляємо сервісом доставки "Нова Пошта" по всій Україні.

Скажіть, що краще, хороші замки або сигналізація?

А "Хто сильніший: слон чи кит" ? Ідеально підійти комплексно-надійні замки + сигналізація. Інформація для роздумів.

Сигналізація захищає Ваше житло і майно (поряд з дверима і замками), коли Ви йдете з дому.

Вночі, коли Ви спите, сигналізація також спить разом з Вами. Можна сказати, що коли Ви перебуваєте в квартирі, у Вас немає сигналізації, тому що, зайшовши в будинок, Ви відключаєте її.

Причому тут ніч?
Поцікавтеся, скільки квартирних крадіжок відбувається вночі в присутності сплячих господарів. У нашій практиці траплялося чимало потерпілих від нічних «візитерів».

Наші контакти

“Замки та Сервіс” – установка та заміна замків в Києві

 

Працюємо з брендами: – MUL-T-LOCK, ABLOY, ROSTEX, RYOBI, SANTOS, KESO, ROSSLARE, NEMEF та інші.

Email: sales@zamki-servis.com.ua

Телефон: +38(097) 173-24-24

У вас є які-небудь питання?